Atjaunojoša sejas procedūra «HYALURON POWER» ?
(Ultraskaņas tīrīšana + masāža ar hialurona seruma ievadi + hialurona maska)

Ultraskaņas tīrīšanas laikā, tiek likvidētas atmirušās ādas šūnas, atverās un attīŗās poras, āda tiek attīrīta no ārējās vides fakoriem un sagatavota Hialurona un vitamīnu kokteiļa devai.  

Nākamajā etapā, maigām masējošām kustībām āda tiek ievadīts Hialurona serums bioEvolution. Tam ir kompleksa iedarbība sejas kopšanā. Preparāta iedarbība ir vērsta uz mitruma aizturēšanu epidermisa iekšā. Hialurons spēj aktivizēt dabīgo jaunu šūnu sintēzes procesu molekulārā līmenī. 

Hialurons aiztāj hondroitīna un hialurona skābes deficītu ādas audos, kas rodas ādas novecošanas faktora iedarbībā. Tam ir spēcīga mitrinoša iedarbība, āda izlīdzinās un paliek manāmi svaigāka. Hialurons aktivizē jaunu šūnu izveidi. Pateicoties profesionālai masāžai, meistars ievada preparātu maksimāli dziļi audos.

Procedūras beigās tiek uzklāta super mitrinoša hialurona maska. Maska ar hialurona skābi ne tikai papildus mitrina ādu, bet arī piesātina ādu ar viamīnu kompleksu un izlīdzina ādas reljefu un krāsu, kā arī cīnās ar grumbiņu parādīšanos.

Rezultāts būs pamanāms uzreiz pēc pirmās procedūras.

Procedūra ilgst: 80.min


0

 .