Gua - sha visa ķermeņa masāža

Gua – sha ir viens no ķīniešu viena no senākajām tradicionālās masāžas veidiem, kas savu efektivitāti ir pierādījusi daudzu gadsimtu gaitā.

Ātra kustība ar spēcīgu spiedienu ļauj likvidēt enerģijas sastrēgumu, ja kādā orgānā enerģijas ir par daudz. Otra masāžas metode izmanto lēnas kustības un vieglu spiedienu, šī metode ir tonizējoša, tādā veidā var panākt enerģijas pieplūdi un papildināt to, kur nepieciešams. Savukārt trešā metode, ir līdzsvarojoša, harmonizējoša.

Gua – sha iedarbība:

• Palīdz risināt mugurkaula problēmas, jo masāža veicina limfas atteci, līdz ar to mazinās tūska un rezultātā sāpes kļūst mazākas.

• Dažādu locītavu slimību gadījumā spēj uzlabot locītavu kustīgumu un mazināt sāpes.

• Palīdz tikt galā ar saaukstēšanās slimībām, atvieglo elpošanu. Palīdz atlabt pēc bronhītas

• Masāža ir efektīva, ārstējot dažādas mazā iegurņa orgānu problēmas.

• Palīdz ārstēt sirds un asinsvadu sistēmas slimības, pazemināt asinsspiedienu.

• Labvēlīgi iedarbojas uz ādas stāvokli.

• Palīdz uzlabot miegu, normalizēt ēstgribu. Ķīnieši uzskata, ka šī masāža ir viens no veidiem, kā paildzināt mūžu.

• Ar panākumiem gua – sha izmanto arī kosmetoloģijā. Apkarojot celulītu, efekts mēdz būt labāks nekā no dažādu masāžas aparātu iedarbības. Uzlabo arī sejas un kakla ādas tonusu cilvēkiem, kuriem ar gadiem mazinās ādas elastīgums un tā kļūst nokarena.

Izklausās iespaidīgi, vai ne?

Masāžas seanss ilgst 40 – 60 minūtes un efekts ir jūtams jau uzreiz. Sākumā ārstējamā zona kļūst sārta, pēc tam parādās dedzināšana, var rasties vietēji zemādas asinsizplūdumi, kas tomēr nav sāpīgi. Asinsizplūdumi liecina, ka no organisma tiek izvadīti toksīni. Lai šo procesu veicinātu vēl vairāk, diennaktī pēc masāžas seansa papildus jādzer silts ūdens. Zilumiņi pazūd pēc 2 – 3 dienām. Jo izteiktāks ir patoloģiskais process, jo lielāki asinsizplūdumi masāžas gaitā rodas, jo ātrāk tie parādās un jo mazākā ātrumā izzūd.

Masāžu veic ar speciāla instrumenta palīdzību tā ir plāksnīte, kas atgādina skrāpi vai ķemmi.

0

 .