PERMANENTA LĪNIJA PLAKSTINIEM!

Mazāk laika pie spoguļa - vairāk aizraujošajai dzīvei! Iegūsti perfektu plakstiņu un starpskropstu līniju ar jaunas procedūras palīdzību! Efekts ir dabīgs, taču pietiekami izteiksmīgs, lai izceltu Tavas acis un to skaistumu. Īpaši piemērota šķidro acu zīmuļu un laineru mīļotājām.

Akcijas cena: 60 eiro

Procedūru vada salona top-meistare. 


STARPSKROPSTU LĪNIJA!

Perfekti iezīmētas, dabiska izskata, bet tajā pašā laikā izteiksmīgas acis ir teju vai katras sievietes sapnis. Aizmirsti par ikrīta stāvēšanu pie spoguļa ar zīmuli rokās un mēģinājumiem panākt ideālas un vienādas plakstiņu līnijas. Pēc procedūras vari plakstiņu krāsošanu aizmirst uz ilgiem laikiem!

Akcijas cena: 50 eiro

Procedūru vada salona top-meistare. 


AKCIJA!

Nāc kopā ar draudzeni uz skropstu laminēšanu un katra saņems procedūru tikai par 35 EUR!

Šīs procedūras laikā nekas netiek pieaudzēts, bet tiek akcentēts tevis pašas skropstu efekts. Pateicoties barojošiem komponentiem, kas ir procedūras laikā izmantoto produktu sastāvā, skropstas tiek piepildītas ar dažāda veida vitamīniem un keratīnu.

Pēc procedūras tu iegūsti pagarinātas skropstas bez pieaudzēšanas, uzlocītas un vēlamā tonī nokrāsotas skropstas.Aicinām Jūs uz ausu caurduršanu ar amerikāņu sistēmu Studex System 75 mūsu salonā de Lash and Brow

Pakalpojuma cena tikai 10EUR, auskarus Jūs varēsiet izvēlēties un iegādāties pēc savas gaumes. Mūsu salonā pieejams plašs auskaru sortiments.

0

 .